Бухгалтерські послуги в Україні: особливості бухгалтерського аутсорсингу під час воєнного стану

Бухгалтерія для фізичних осіб

Перші тижня після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну поставили на паузу будь-яку діяльність, зокрема підприємницьку. Проте зараз більшість суб’єктів господарської діяльності відновили функціонування, і це стосується не лише тих, що знаходяться поза зоною бойових дій. Незважаючи на пом’якшення деяких положень стосовно оподаткування та фінансової звітності, необхідність коректного ведення бухгалтерського обліку залишається актуальною. Як надаються бухгалтерські послуги в Україні в умовах воєнного стану, читайте нижче.

Особливості бухгалтерського аутсорсингу

Законодавчими нормами суб’єкту господарчої діяльності в Україні надана можливість самостійно організовувати формат ведення бухгалтерського обліку. Для цього може бути створена посада або бухгалтерський відділ. Крім того, питаннями фінансової звітності та оподаткування займаються особи на керівних посадах. Проте оптимальним варіантом для сьогодення, як свідчить досвід підприємців, є аутсорсинг, ведення бухгалтерського обліку віддалено. В чому специфіка такої форми діяльності бухгалтера?

Бухгалтер на аутсорсингу виконує частину або повний обсяг задач бухгалтерії віддалено, оперуючи для цього електронними документами, цифровим підписом та печаткою. Працюючи в складі компанії, що надає аутсорсингові послуги, такий фахівець може обслуговувати декілька клієнтів. Дана форма співпраці вигідна для обох сторін. Що отримує підприємець?

  1. Професійне виконання завдань бухгалтерського обліку, що гарантується положеннями договору, укладеного між виконавцем та замовником. Спеціалісти мають великий досвід роботи з підприємствами даної сфери, тож швидко та коректно вирішують питання, які у недосвідчених штатних бухгалтерів викликають складнощі.
  2. Заощадження. Бухгалтер в штаті – це необхідність організувати робоче місце із офісною технікою та приладдям, регулярно виплачувати заробітну платню, незалежно від обсягів виконаної роботи та рівня компетентності під час виконання. Додаймо до цього витрати на соціальне забезпечення – і вигода користування аутсорсинговими бухгалтерськими послугами очевидна.
  3. Гарантії конфіденційності та страхування матеріальної відповідальності, прописані в договорі.
  4. Можливість самостійно обрати пакет користування для клієнта – частковий, повний, із правом підпису. Також послуги з ведення бухгалтерського обліку передбачають можливість проведення консультацій з низки питань.

ЦБА надає повний бухгалтерський супровід компаніям в Україні, що працюють у сфері ІТ, медицини, торгівлі, виробництва, ресторанного бізнесу тощо. Ми співпрацюємо з підприємцями, допомагаючи їм зосередитися на веденні ключової діяльності. Вартість ведення бухгалтерського обліку залежить від обсягу виконаних задач та прописується у договорі.

Якщо у вас залишились питання стосовно вашего ФОП – звертайтесь за консультацією. А також у Центрі бухгалтерського обліку можна замовити ведення ФОП та бухгалтерське ведення ТОВ.