PayPal запустився в Україні, але підприємці не зможуть приймати оплату на нього

PayPal запустився в Україні, але підприємці не зможуть приймати оплату на нього

Починаючи з 17 березня 2022 року українці можуть скористатися послугами світової платіжної системи PayPal. Проте, незважаючи на запуск програми, про повноцінну роботу сервісу мова поки не йде. Якими нюансами супроводжуються фінансові операції в PayPal для користувачів України, мова піде нижче.

PayPal в Україні: як це працює?

Перша складність полягає в тому, що зробити переказ через міжнародну систему можна не з усіх карток українських банків. Не дуже райдужні перспективи PayPal для підприємців: оплачувати товари чи користування закордонними послугами все ще неможливо. Про це поінформував фінконсультант та засновник додатку iPlan Любомир Остапів.

Які особливості роботи PayPal в Україні нині?

  • Здійснюються перекази з інших країн на особисті рахунки українських користувачів та виведення коштів на картки українських банків. Це, власне, р2р-перекази, про які речники міжнародної системи заявляли раніше.
  • Отримання оплати за товари та послуги PayPal для ФОП поки що недоступне, виконуються лише особисті перекази. Реалізація таких опцій була б доречною для засновників стартапів та власників бізнесу.
  • Чи можна переводити кошти з eBay, Etsy, Patreon на особисті рахунки PayPal українців? З словами Остапіва, можливість потребує тестування.

Фінансовий консультант спростовує чутки про те, що PayPal працюватиме в Україні лише до кінця червня. Адже на запуск проєкту витрачені величезні кошти, тому ймовірність закриття сервісу на українському ринку мізерна.

Якщо у вас залишились питання стосовно вашего ФОП – звертайтесь за консультацією. А також у Центрі бухгалтерського обліку можна замовити ведення ФОП та бухгалтерське ведення ТОВ.