Бухгалтерський облік на швейному підприємстві

blank

Коректна калькуляція собівартості продукції та ведення фінансового обліку – основа ефективної роботи підприємства, зокрема, коди мова йде про таку галузь, як швейна. Організувати правильний бухгалтерський облік на швейному підприємстві допоможе «Центр бухгалтерського аутсорсингу». Наша компанія надає послуги ведення бухгалтерії віддалено, працюючи із клієнтами на всій території України. Прозорість виконання обов’язків, гарантія конфіденційності та професійне вирішення питань – причини, щоб звернутися до нас.

Специфіка ведення діяльності у швейній галузі

Особливості організації виробничого процесу на підприємстві зумовлюють складнощі, з якими зіштовхуються спеціалісти під час ведення бухгалтерського та фінансового обліку.

 1. Суть технології – у збірці заздалегідь підготовлених деталей у готовий виріб. Крій, варіанти фурнітури, матеріали оздоблення можуть варіюватися.
 2. Рівень спеціалізації та масовість випуску визначають тип виробництва – індивідуальне, серійне та масове.
 3. Собівартість швейних виробів формується із таких складових, як основні матеріали, повернені залишки, загальновиробничі та інші витрати.

Ці та інші нюанси виробничого процесу визначають специфіку ведення бухгалтерського обліку.

Складнощі бухобліку на швейному виробництві

Організація обліку на швейній фабриці чи майстерні пов’язана із такими моментами:

 • Формування собівартості. Бухгалтер має здійснювати правильну калькуляцію собівартсоті, щоб прорахувати націнку та забезпечити умови для рентабельної роботи підприємства;
 • Збір первинної документації від контрагентів, що являє досить витратний в плані трудових ресурсів процес, зокрема для молодих компаній;
 • Звірки із контрагентами, що потребує великих часових витрат та займає левову долю часу у штатного спеціаліста;
 • В результаті на первинний облік у бухгалтера не вистачає часу;
 • Ведення декількох форм господарчої діяльності;
 • Сезонне навантаження на підприємство.

Ці та інші проблеми вирішить дистанційне бухгалтерське обслуговування швейного виробництва. Для ведення обліку на вашому виробництві ЦБА надає послуги спеціаліста із досвідом роботи у швейній галузі: працівник знайомий із нюансами та законодавчою основою діяльності, а тому працює у правовому полі, за можливості мінімізуючи фіскальне навантаження на компанію.

Чому бухгалтер на аутсорсингу кращий за штатного спеціаліста

Працевлаштування бухгалтера у відділ – це завжди покладення на підприємство навантаження, пов’язаного із виплатою заробітної платні, соціальних відрахувань, витрат на організацію робочого місця та забезпечення розхідними матеріалами. У той же час, далеко не кожен спеціаліст знайомий із тонкощами ведення бухгалтерії в даній галузі, що виливається у помилки, відтермінування, неправильне вирішення питань, що виникають, та штрафні санкції з боку контролюючих органів. Чим корисний бухгалтерський аутсорсинг для швейного підприємства?

 • Знижується податкове навантаження на компанію;
 • Професійне виконання обов’язків;
 • Страхування відповідальності з боку виконавців;
 • Обсяг та терміни виконання задач прописуються в договорі;
 • Робота з електронними документами, цифровою печаткою та підписом виключає ризики загубити оригінал.

Бухгалтерський облік на швейному виробництві від ЦБА – це прозора робота, піклування про інтереси клієнта та заощадження коштів, які можна використати для розвитку бізнесу.

Якщо Вам потрібні послуги бухгалтерського супроводу ТОВ, ФОП, допомога в здачі звітності, то ви завжди можете Звернутися в ЦБА – Центр бухгалтерського аутсорсингу.