Як створити ЕЦП у звичайному Приват24 (не для бізнесу)

Як отримати ЕЦП у звичайному Приват24

Мало хто знає, що електронний цифровий підпис (ЕЦП), придатний як для входу до свого електронного кабінету на сайті ДФС України, так і для надання звітності, можна отримати не лише в “Приват24 для бізнесу”, але й у звичайному Приват24 на сайті ПриватБанку.

Тож навіть якщо у вас немає розрахункового рахунку в Приваті, але є особиста картка ПриватБанку, ви можете отримати доступ до електронного кабінету на сайті ДФС, перевірити наявність чи відсутність заборгованості та/або подати звітність.

Ну, а як самостійно отримати (створити, згенерувати) ключ ЕЦП, дивіться на відео.

Якщо ж у когось немає можливості дивитись відео, повторю весь алгоритм генерації ЕЦП поетапно та з ілюстраціями. 1. В меню Приват24 вибираємо “Всі послуги”. blank 2. Серед переліку послуг знаходимо розділ “Бізнес”. blank 3. Вибираємо “Завантажити сертифікат”. blank 4. Перевіряємо правильність інформації (якщо чогось немає, заповнюємо) та натискаємо кнопку “Далі”. blank 5. Натискаємо кнопку “Обрати”. У віконці, що з’явиться, обираємо на комп’ютері папку, де буде зберігатися ваш ЕЦП, – і натискаємо кнопку “ОК”. blank 6. Вигадуємо та запам’ятовуємо пароль до вашого ЕЦП (його потрібно ввести двічі) – і натискаємо кнопку “Далі”. blank 7. У додаток на вашому телефоні прийде повідомлення з паролем, який потрібно ввести, поставити позначку, що ви ознайомлені з умовами та правилами, – і натиснути кнопку “Далі”. blank 8. На комп’ютері, в каталозі, який ви обрали для зберігання ключа, з’явиться файл із розширенням jks – це і є ваш ключ ЕЦП. blank 9. Тепер можна зайти в ваш електронний кабінет на сайті ДФС України. Для цього серед переліку АЦСК обираєте “ПриватБанк”, натискаєте кнопку “Обрати” – і знаходите ваш ключ ЕЦП на комп’ютері, вводите пароль, який ви вигадали, та натискаєте кнопку “Зчитати”. Якщо вам потрібно бухгалтерське обслуговування, супровід юридичних осіб або бухгалтерські послуги для ФОП ви завжди можете звернутися до фахівців ЦБА. blank 10. Після зчитування (якщо все добре) натискаєте кнопку “Увійти”. blank А те, як користуватися електронним кабінетом, можна переглянути у наступному відео >>>

Хто такий Олександр Зарайський з Харкова його біографія

Залишити питання