ЦБА відтепер у Івано-Франківську

blank

У зв’язку із військовою агресією РФ, від якої потерпає сьогодні кожен житель України, компанія «Центр бухгалтерського аутсорсингу» ухвалила важливе рішення. Розуміючи, як важливо надавати якісні та фахові послуги підприємцям, особливо в такі важкі часи, ми продовжуємо працювати і займатися веденням бухгалтерії в Івано-Франківську. Команда у повному обсязі надає аутсорсингові послуги для ТОВ та ФОП. Деякі наші працівники залишились і продовжують тримати зв’язок з рідного Харкова. Традиційно ми обслуговуємо клієнтів в межах обраного пакету та консультуємо тих, хто звертається до нас.

Генеральна Директорка Лариса Якименко: «Наша Рідна Країна Україна переживає дуже тяжкі часи. І, як ніколи, важливо підтримувати одне одного будь-яким способом. Відчуваючи відповідальність перед клієнтами за подальший стан податкового обліку, ми робимо те, що вміємо, враховуючи обставини. Це наша ділянка фронту. Адже всім підприємствам та ФОПам необхідно залишатися у правовому полі, адаптувавшись до нових реалій.

Частина нашої команди ТОВ ЦБА перебралася у більш безпечне місце, аніж наш рідний Харків, до Божого міста (як його називає наш місцевий друг) Івано-Франківська. Частина команди залишилася в рідному місті. З понеділка 14.03.2022 року ми готові виконувати всі Ваші задачі та відповідати на термінові питання. Тому знайдемо оптимальний варіант саме для вашої ситуації.

Пропонуємо бухгалтерську підтримку й тим, хто не є нашим клієнтом, проте потребує допомоги.

Засоби комунікації (телефони, електронні скриньки) залишилися незмінними.

Телефони: +38-099-026-27-42 Андрій, +38-050-300-64-75 Лариса, +38-097-464-07-84 – корпоративний.

Телефонуйте, пишіть у месенджери, надсилайте запити за електронною поштою.

Бажаємо всім сил для корисної діяльності. Разом ми переможемо. Слава Україні! Слава ЗСУ!»

Кому будуть корисні послуги бухгалтерського аутсорсингу

Питання бухгалтерського та фінансового обліку прийнято вважати побічними, такими, що заслуговують другорядної уваги керівництва підприємства. Проте на практиці виявляється, що допущені помилки та неточності виливаються у штрафи з боку контролюючих органів. Забезпечити впорядкований документообіг, вчасну подачу звітності податковій інспекції тощо допоможе кваліфікований бухгалтер в Івано-Франківську, послугами якого ви можете скористатися віддалено. Бухгалтерія на аутсорсингу – рішення, що дозволить заощадити та уникнути недоліків під час ведення бухобліку.

  1. Перша суттєва перевага – економія коштів. Працевлаштований штатний бухгалтер – це необхідність регулярно виплачувати заробітну платню, незалежно від рівня завантаженості працівника. Додаткові витрати пов’язані із соціальним забезпеченням та необхідністю організації робочого місця. У випадку з бухгалтером на аутсорсингу ви сплачуєте грошову винагороду виконавцю згідно з умовами, прописаними в контракті.
  2. Звернення до авторитетного підприємства із надання бухгалтерських послуг – це гарантія, що ви отримаєте якісні, фахові послуги на відповідному рівні. Конфіденційність інформації гарантована пунктами договору, фінансова відповідальність застрахована.

Центр бухгалтерського аутсорсингу надасть професійну допомогу у вирішенні завдань фінансового та бухгалтерського обліку. Ми маємо досвід роботи із підприємствами у ресторанній сфері, торгівлі, ІТ, стоматології, медичних послуг приватного сектору. В нашій команді працює юрист, що допоможе вирішити будь-які питання юриспруденції.